O firmie

Mobil Group

MOBIL GROUP z siedzibą w Gdańsku to ponad 15 letnia tradycja. Firma profesjonalnie zajmuje się pośrednictwem oraz sprzedażą samochodów używanych, jak również obsługą flot samochodowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo w większości auta kupione w Polskim salonie, sporadycznie samochody z rynku europejskiego.

Firma specjalizuje się w dostawie samochodów, pod indywidualne zamówienia, tylko bezwypadkowych. Klienci naszej firmy, mogą liczyć na bezpłatne doradztwo, przy zakupie lub sprzedaży używanych samochodów. Nasza duża wiedza i zdobyte kilkunastoletnie doświadczenie gwarantują, że ofertę dostosowujemy do potrzeb naszych Klientów, którzy mogą liczyć na fachową i miłą obsługę.

Bezwarunkowa gwarancja

Dajemy Państwu bezwarunkową gwarancję legalnego pochodzenia zakupionego u nas pojazdu , dzięki czemu macie Państwo pewność że nabyte u nas auto jest sprawdzone , a transakcja z nami nie jest obarczona ryzykiem.

Gwarancja przebiegu i stanu technicznego.

Każdy oferowany przez nas samochód, posiada udokumentowany przebieg książką serwisową. Zainteresowani mogą liczyć również, na szczegółowy wydruk z historią wykonanych przeglądów, jak również na wizytę w dowolnie wskazanym serwisie, w przypadku chęci sprawdzenia stanu technicznego pojazdu. Część oferowanych przez nas aut, posiada opinię rzeczoznawcy z opisanym stanem technicznym. Podczas prezentacji auta nowemu nabywcy , dokonywany jest pomiar grubości lakieru, w celu potwierdzenia bez wypadkowości.

Przy każdej dokonywanej transakcji, przebieg auta wpisywany jest na fakturze! 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.